Nowy użytkownik    Logowanie 
» JA I MÓJ UNIACZEK
autor: Gall Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2005-09-26 18:22:34, odsłon: 5106


Witam nazywam sie Zbyszek.
Moja przygoda z Uno zaczęła sie we wrześniu ubiegłego roku a dokładnie 16 września 2004. A trafiłem na niego przypadkiem, gdyż wujek powiedział mi,że jest Uno do kupienia świeżo sprowadzone z niemiec. No to poszliśmy je obejrzeć, przejechałem sie no i po dwóch dniach stał sie moją własnością. Był to nie zaplanowany zakup ponieważ nie szukałem auta, a trafiła sie okazja na tani zakup, czego wogule nie żałuje. Owszem miałem z nim troche problemów na początku ale to już przeszłość i troche czyszczenia go z sierści (poprzedni właściciel woził w nim jakiegoś dużego psa, sądząc po stanie wnętrza) Rdza? w bardzo małych ilościach lecz nie na zewnątrz. Ogólnie mówiądz to autko jest w dobrym stanie i nie jest wytłuczone zawieszenie,wymieniłem tylko jeden sworzeń na wachaczu.

Dodaje kilka fotek mojego autka lecz nie są to świerze zdjęcia ale to zawsze coś,obecnie autko jest w poddawane małym przeróbkom i nie długo zrobie fotki to je dodam i pokarze wyniki mojej pracy.Kliknij żeby powiększyć
PRZÓD MOJEGO UNIAKA
Kliknij żeby powiększyć
Z BOKU-LEWA STRONA
Kliknij żeby powiększyć
TYŁ Z LEWĄ STRONĄ
Kliknij żeby powiększyć
TYŁ Z PRAWĄ STRONĄ
Kliknij żeby powiększyć
PRAWA STRONA
Kliknij żeby powiększyć
JESZCZE RAZ PRZO Z PRAWYM BOKIEM
Kliknij żeby powiększyć
A TO JA I MÓJ UNIAK


Mam jeszcze w planach kilka przerubek i po dokonaniu tych zmian napewno zamieszcze zdjęcia. Narazie nie będe zdradzał co mam w planach,niech to bedzie moją tajemnicą,puzniej sami ocenicie mój wysiłek i moją prace.

GORĄCO POZDRAWIAM WSZYTKICH UNO KLUBOWICZÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer