Nowy użytkownik    Logowanie 
» Uno matbolid
autor: Diablun Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2009-12-20 14:31:09, odsłon: 3790


Mam na imię Rafał i pochodzę z Bydgoszczy.

Moja historia z Uno zaczęła się w sumie nie tak dawno bo od kilku miesięcy. Dostałem go od rodziców a oni kupili sobie co innego. Silnik skromny bo tylko 1.0 na gaźniku, kolor trochę już wyblakły ale nadal widać, że to czerwony:) Przebieg 120 tyś km, stan ogólny dobry, rocznik 1994. Dodam tylko, że mój ojciec to straaaszny pedant i że rodzice posiadali go 7 czy 8 lat i zdążyli zrobić aż 40tyś km tak więc jak wsiadłem i zacząłem nim jeździć to sam zrobiłem przez 2 m-ce 4 tyś.

Uniacz miał już przeszłość wypadkową, chyba jeden delikatny dzwonek i dachowanko... ale dało się jeszcze go poskładać i jeździ do dziś. Nie tak dawno gościu mi przyciął w zaszpachlowany błotnik i tym sposobem za darmo wymieniłem sobie na nowy...

Jak na razie nie zastosowałem w nim żadnych nowinek technicznych ani wizualnych no może po za tą że zamontowałem tunel środkowy zakupiony od jednego z Unomaniaków. W planach są: wymiana kierownicy na sportową, montaż tłumika sportowego a na lato jakieś skromne aluski bo w końcu nie śpię na mamonie:)

Jednak w pierwszej kolejności muszę zainwestować w najbardziej potrzebujące elementy, które powolnymi krokami zbliżają się do wymiany. W bardzo odległej przyszłości jestem napalony na zakup Uniacza, od któregoś z Unomaniaków... może mi się uda zgrać odpowiednią ilość gotówy i moment, w którym to ktoś będzie chciał sprzedać odpicowanego Uno.

Wrzucę kilka fotek abyście mogli podziwiać:):)

O następnych przeróbkach będę informował. Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy i wymienimy doświadczeniami!!!

Kliknij żeby powiększyć
mówili, że nie kręcony:)
Kliknij żeby powiększyć
inside

Kliknij żeby powiększyć
porządek musi być
Kliknij żeby powiększyć
gra dobrze...
Kliknij żeby powiększyć
niedługo będzie sportowa kierownica

Kliknij żeby powiększyć
error
Kliknij żeby powiększyć
45 KM
Kliknij żeby powiększyć
regularna konserwacja przez tatę

Kliknij żeby powiększyć
Made in Italy
Kliknij żeby powiększyć
boczek
Kliknij żeby powiększyć
tyłeczek :)


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer