Nowy użytkownik    Logowanie 
» o Sobie co nieco ...
autor: Gall Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2010-11-24 09:55:05, odsłon: 3240


Najpierw były plany na saxo albo coś małego z gazem. O UNO szczerze mówiąc nawet nie myślałem, bo jakoś mi tak średnio leżało. Miałem już umówione saxo wszystko fajnie, gaz, zadbane, mały przebieg. Czas oczekiwania => 1,5 miesiąca. Jest w końcu ten dzień. Jadę kupić samochód. Podpisuje umowę, daje kasę, a tu lipa. Babka zmienia cenę i nagle z 3500 wycenia swoje autko na 4100. Zagranie nie fair, ale cóż zrobić z takimi ludźmi. Podziękowałem i do widzenia.
Tydzień następnych poszukiwań i... lipa. W końcu mówię ok, niech będzie UNO - czymś trzeba jeździć. Umówiłem się z gościem, co miałem upatrzone ładne zadbane. Wsiadam i mówię ok zobaczymy co potrafisz. I pyk... zaskoczenie. Pali na "dotyk", wygodnie się siedzi, przestronny, większy od saksacza. Myślę ok, nie jest źle na początek. Decyzja zapadła. Jeszcze mała negocjacja ceny i... BIORĘ :yahoo:. Wracam do domu jako nowy posiadacz markowego samochodu UNO. W domu chodzę w koło oglądam i wiem, że moje myśli na temat UNO były błędne. Dziś wiem, że to jest auto z duszą i historią :D. Laska mnie wyklina, że auto jest trochę przed nią, ale chyba jej się tylko zdaje, chociaż może :). Jak na razie nie widzę zmiany UNIACZA na inne auto. Co będzie dalej?? Spoty, modyfikacje i pielęgnacje :) :papa:
Silnik co prawda tylko 900, ale za to są plusy w dziale spalania :). Ogólnie teraz bym polecił każdemu kto chce kupić sobie uno :)

kilka obrazków mojego samochodziku :)
null
Kliknij żeby powiększyć
Uno Sidu
Kliknij żeby powiększyć
Sidu Uno 2


a teraz o sobie :)

Pojechany DJ/Producent muzyczny z Górnego Śląska. Muzyka jest dla mnie 90% życia, kolejne 5% to imprezy i spotkania ze znajomymi a 5% to spanie haha :P Nie no oczywiście jest też czasami czas na coś innego :), ale generalnie jestem typem imprezowicza i osoby bardzo rozrywkowej :P
Co lobię najbardziej??
muzykę:
-electro
-house
-reggae
spotkania ze znajomymi:
-wypad na imprezkę
-wypad do pubu
-piwko na ławeczce


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer