Nowy użytkownik    Logowanie 
» KORG
autor: KORG Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2005-03-26 08:07:43, odsłon: 7290


Witam serdecznie wszystkich klubowiczów;) i posiadaczy, jakże wspaniałego fiata Uno.

Jestem Robert, mam 26 lat. W UKP widnieję pod nickiem KORG. Pochodzę z małej mieściny, niedaleko Katowic, o nazwie Czeladź.

Skończyłem studia muzyczne w Akademii im. Jana Długosza w Cz-wie i od 2 lat jestem ...uwaga NAUCZYCIELEM!! tak, tak, moi drodzy, nauczyciel....całe szczęście, że to tylko tak jakby "dodatkowe" zajęcie, płacą zus i jest git! Dodatkowo od 8 lat pełnię funkcję, hmm, ...organisty to może za dużo powiedziane, ale coś w tym stylu, muzyka kościelnego - to może bardziej trafne określenie, zresztą, jak zwał tak zwał. Gram w kościele i niestety wtedy kiedy wszyscy imprezują (tzn soboty) ja, niestety, idę spać, bo przecież rano do pracy! (niektórzy mówią, że w butach do nieba pójdę, ale ja w to nie wierzę:)) No, ale nie narzekam, bo przecież trzeba za coś tankować tego Unolota. ;)

Kliknij żeby powiększyć
Ja i Majka - wokalistka;)
Oprócz kościoła zdarza mi się jeszcze grywać na różnych okolicznościowych imprezkach, typu: wesela, studniówki, zabawy karnawałowe...blablabla nie będę nudził, ale tam to dopiero jest wesoło. ;) A oto fotka kapeli (niestety niepełny skład - jeszcze grywa z nami Marcin, również klawiszowiec ale niestety - zaniemogło biedactwo. ;)

Przygodę z Uno rozpocząłem w październiku 2002 r., wcześniej "rozbijałem się" wiekowym - bądź co bądź (jego wiek niektórzy określali jako wiek młodej pani lekkich obyczajów, że tak delikatnie się wyrażę) - WIELKIM FIATEM 125p. ;), a więc marka, póki co, niezmiennie ta sama. Dużym jeździłem 4 lata! Ale furas chodził jak marzenie, byłem jego drugim właściecielem, pierwszym był jakiś starszy, miły pan, który wyjeżdżał nim tylko do Kościoła :) tzw "niedzielny kierowca", ale furasa miał tak utrzymanego, że hej. Przy zakupie dał mi nawet książeczkę gwarancyjną (do niczego nieprzydatną, ale miał;), dowód zakupu z fabryki i w ogóle... Gdzieś mam fotkę fiaciora, mam nadzieję że w najbliższym czasie podzielę się z Wami widokiem tegoż okazu.

Mój Uniaczek, niestety, to najuboższa wersja Uno, jaka kiedykolwiek została wyprodukowana. Jedyne co mam, to metalizowany lakier:) Hihi, ale powoli, sukcesywnie, w miarę moich skromnych możliwości jest udoskonalana (jak to któryś z kolegów klubowiczów powiedział - poprawiam fabrykę;) i póki co jestem z niego zadowolony......;) Oto i moja furka:

Kliknij żeby powiększyć
uniaczek bokiem
Kliknij żeby powiększyć
i w garażu;)
Kliknij żeby powiększyć
grajek


Kliknij żeby powiększyć
czerwone podświetlenie?..sam nie wiem
Kliknij żeby powiększyć
MADE IN SONY
Kliknij żeby powiększyć
strona prawa


Kliknij żeby powiększyć
strona lewa


Na razie zdążyłem zamontować halogeny, podświetlenie bagażnika, zmiana koloru podświetlenia, jakże ubogiej, deski rozdzielczej (z samochodzikeim;)) - może w przyszłości, któryś z kolegów, i koleżanek oczywiście, zaoferuje mi jakąś deskę z SX; ) na kolor czerwony, tylko nie jestem pewien czy nie powrócę jednak do pierwotnego podświetlenia (co Wy o tym sądzicie?), jakoś chyba nie jestem do końca przekonany co do tego zabiegu;), może gdybym miał piktogramy z CC, to kto wie....póki co jest czerwona i nie wiem jak długo taka pozostanie.

Co jeszcze zrobiłem? Aaa, podświetliłem sobie przyciski na środkowej konsoli, czerwonymi diodami, założyłem przekaźniki do świateł, głośniczki 3-drożne sony w półeczkę no i graja mam chyba nie najgorszego;), owiewki na przednie szyby - Heko - z tym że właśnie 2 dni temu podczas mycia mojego unolotu jedna z nich niestety zmieniła stan skupienia;) hehehe, z jednoczęściowej zrobiła się dwuczęściowa niestety. :( W planach jest pare realnych rzeczy, ale na co będę mógł sobie pozwolić, to tego chyba nikt nie wie, na pewno na dniach kupuję zegarek, a marzenia? - hmmm, aluski mi się marzą, pięcioramienne...

No to może tyle o sobie na razie:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich.


Autor: maras  Kontakt Data: 2006-08-17 16:47:14
Masz takie same lampki w bagazniku jak ja :)

Redakcja www.fiatuno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer