Nowy użytkownik    Logowanie 
» Krótko o mnie i uniaku
autor: Adinek Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2006-03-05 17:59:38, odsłon: 10094


Witam wszystkich, jestem Adrian. Na forum (i nie tylko) posługuję się nickiem Adinek. Mam 18 lat i uczę się w IV LO w Krakowie, klasa maturalna:/ . Prawo jazdy posiadam od ponad pół roku i od tego czasu (20.06.05) jeżdżę niebieskim uniakiem rodziców.

Autko ma silnik 899 ccm i jest największym z możliwych golasów:) Od tego czasu udało mi się wprowadzić trochę zmian, mimo iż moje możliwości są ograniczne (tak jak wspominałem auto nie jest moje :/) Udało mi się zamontować radyjko firmy first i głośniki 2 x sony xplod i 2 x pioneer TS-G1018. Nie gra jakoś super, ale do spokojnego słuchania muzy w zupełności wystarcza. Od nie dawna szyby z przodu są sterowane elektrycznie i dodatkowo są osłonięte owiewkami. We wnętrzu znajduję się teraz zegarek oraz zamknięcie schowka (do dziś nie mogę zrozumieć dlaczego tego nie ma w standardzie we wszystkich uniakach, toż ta klapka kosztuje parę grosików więcej od tej ramki wokół schowka, nie mówiąc jeszcze o jej zgrzewaniu).

W bagażniku zamontowałem oświetlenie zrobione z 2 halogenków 20W podłączonych szeregowo. Super sprawa jeśli często robimy zakupy w hiperczakach, polecam :)

Udało mi się też upchnąć trójkąt pod głośnikiem (patrz foto). Teraz już nic nie lata po bagażniku. Z poważniejszych rzeczy mam w planach zmianę zegarów na sx`owe oraz zakup jakiegoś lepszego radyjka z cd. A z bzdet, to montaż ściemniacza lampki i wymianę kierunków na białe.

Od paru dni znakiem rozpoznawczym uniaka jest antena postawina na sztorc:D Jak będę miał jakąś normalną, swoją fotkę z uniakiem to wrzucę, narazie daję z sylwka;)
Kliknij żeby powiększyć
ogólny
Kliknij żeby powiększyć
tył
Kliknij żeby powiększyć
bok
Kliknij żeby powiększyć
oświetlenie
Kliknij żeby powiększyć
me :)
Kliknij żeby powiększyć
trójkąt


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer