Nowy użytkownik    Logowanie 
» Aga,Weyn i UNO
autor: weyn Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2007-04-30 18:31:17, odsłon: 8000


Witam wszystkich Uno-maniaków!!!!!!!!!!!

Mam na imię Sławek.
Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej na wydziale Informatyki i Zarządzania, obecnie szykuje sie do obrony pracy magisterskiej. Pracuję w fabryce mebli na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia.
Moja przyszła żona Agnieszka, to Ona właśnie przyczyniła się najwięcej do zakupu Fiata Uno.

Moja historia z uno zaczęła się od niedawna, zaledwie 3 miesiące temu, zmuszony byłem zakupić samochód gdyż poprzednie auto zostało skasowane. Zakup auta był bardzo szybki ale trafny.
Posiadam Uno trzy drzwiowe z silnikiem 903, rok produkcji 1990. Autko na liczniku ma 145tyś przebiegu.
Największym mankamentem był brak instalacji radiowej, zapalniczki, oświetlenia bagażnika. Do blacharki muszę sie mocno przyłożyć. Cóż, autko ma swój wiek i blaszkę trzeba zrobić.
Radyjko już podłączyłem plus cztery głośniki, jeszcze pozostało zamatować antenę, kable do zapalniczki, oświetlenia bagażnika wyprowadzone (dzięki za poradę "zrób to sam"). Zapalniczkę mam zamiar zamatować w innym miejscu, gdyż oryginalne miejsce nie jest wygodne.
Do autka została zamontowana instalacja gazowa (przełożyłem ją z poprzedniego auta - skoda favorit. Instalację założyłem w tym samym warsztacie co poprzednio więc nie miałem żadnych problemów z legalizacją). Na gazie przejechałem ok. 2 tys. km, bez żadnych przeszkód i kłopotów, jednakże zauważyłem, że czasem silnik ma problem z przejściem z Pb na LPG, ale tylko przy zimnym silniku.
Autko niebawem zostanie jeszcze poprawione aby godnie reprezentowało KLUB UKP na POLSKICH DROGACH.

Pozdrawiam


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer