Nowy użytkownik    Logowanie 
» MaczekUniaczek i bryczka
autor: MaczekUniaczek Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2007-08-10 23:37:28, odsłon: 5197


witam wszystkich unomaniaków


Mam na imie Mirek i mieszkam w województwie świętokrzyskim.
Moja przygoda z Fiatem Uno zaczeła się w roku 1997 kiedy to jako zapalony samochodziarz poszedłem zrobic upragnione prawko jazdy. No i akurat w tym czasie pojazdami szkoleniowymi i egzaminacyjnymi były właśnie uniaki. Od razu wiedziałem że to samochód dla mnie.
Przez wiele lat jeździłem jedynie firmowymi samochodami ale skrycie myślałem o własnych czterech kółkach.
I udało się. Po latach oczekiwania i odkładania grosza w koncu udało mi się uzbierac kase na zakup bryczki i wybór padł na.... uniacza.
Kliknij żeby powiększyć
Maczek i moja ukochana bryczka


Było to dwa lata temu, czyli w 2004 roku. Od tej pory służy mi na miare swoich możliwości ale dla mnie jest o.k. Co prawda musiałem robic już hamulce, ale teraz-"cud miód". No czasami ma też swoje fochy ale szybko mu przechodzi i nie mam większych problemów z Nim.
Moja bryczka to uniak w czerwonym kolorze z silnikiem nie bardzo zachłannym na paliwo bo jednolitrowym. Może i nie ma ogromnego "kopyta(45KM)" ale jak na moje potrzeby jest super. I nie mam zamiaru zmieniac go na żaden inny.

O Uno Klub Polska dowiedziałem się w czerwcu tego roku(2006), szukając uporczywie przyczyn nierównomiernej pracy silnika w moim uniaczu. I tak przez przypadek trafiłem TUTAJ, i nie żałuje tego. Mogę tu znaleźc nie tylko porady jak i co UNOwocześnic w naszych ukochanych pojazdach, ale też możliwośc uczestniczenia w spotach UKP (obecnie już jeden mam za sobą-spocik w Kielcach w tym roku, i niecierpliwie czekam na kolejny :D, było super).
Poza tym chętnie odwiedzam relacje ze spotów uno z całej polski, no i jestem (ostatnio) częstym gościem forum autokącika.

A oto nowe foty mojego autka :)

Kliknij żeby powiększyć
aktualnie tak wygląda autko


Kliknij żeby powiększyć
obowiązkowo lepa

Zrobione zresztą na świętokrzyskim spocie Uniaczy, na których jestem stałym bywalcem.


pozdrawiam wszystkich sympatyków FIATA UNO i unomaniaków zwłaszcza tych z ukp


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer