Nowy użytkownik    Logowanie 
» prawdziwy rodzynek...
autor: UnoLotKR Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2007-02-11 19:57:57, odsłon: 5236


Witajcie
Mam na imię Tomek i jestem szczęśliwym posiadaczem Uniaka.
Na stronę UKP trafiłem przypadkiem, gdy szukałem informacji o swoim aucie. Bardzo mi się spodobała i postanowiłem się zalogować i wstąpić do klubu.

Prezentowane auto to Fiat Uno 1.4 ies z 1995 roku. Jestem drugim posiadaczem auta, zaraz po moim ojcu. Uniak ten to prawdziwy rodzynek, ponieważ był to trzeci samochód w rodzinie, był bardzo rzadko używany i traktowany w specjalny sposób:) Miał swoje stałe miejsce w garażu i wyjeżdżał tylko w tedy, gdy sytuacja tego wymagała (jakieś dłuższe trasy) Stąd też nie widać na nim żadnych śladów użytkowania jak Nówka:-)

Gdy przejąłem go dwa lata temu autko miało przejechane 28tys, obecnie ma 40tys, ale jego stan się nic nie zmienił, ponieważ traktuję go tak jak na rodzynka przystało.

Jeżeli chodzi o zmiany jakie w nim przeprowadziłem to nie było ich dużo, chcę żeby zachował swoja oryginalność, dołożyłem tylko to czego według mnie brakowało: oryginalne halogeny przeciwmgielne, felgi aluminiowe, końcówkę wydechu, żarówki xenonowe (świetnie wygląda), wewnątrz podświetlenie diodowe, podświetlenie schowka, dobry sprzęt car-audio i takie pierdołki co by dużo pisać.

To co mam mi wystarcza i nie mam zamiaru na razie nic w nim zmieniać, cieszy mnie jego bezawaryjność, doskonały stan i bardzo dobre osiągi:-)
Kliknij żeby powiększyć
z tyłu...
Kliknij żeby powiększyć
ja i uniak:-)

Kliknij żeby powiększyć
na parkingu z Uniakiem Pavela_nh
Kliknij żeby powiększyć
UnoLotKR


Autor: major  Zobacz profil  Kontakt Data: 2007-03-23 09:19:28
Ładne Uno, zadbne podobnie jak moje... :-)
A tak na marginesie co to są żarówki xenonowe - myślałem że cos takiego nie istnieje, że są albo zarówki lub lampy wyładowcze - ksenonowe, to chyba jakaś nowinka techniczna???

Redakcja www.fiatuno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer