Nowy użytkownik    Logowanie 
» Witam Wszystkich UNO maników
autor: Klebek Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2008-04-29 15:51:42, odsłon: 5419


Witam


Jestem Zbychu :), dla ZNAJOMYCH :p Klębek :P. Jestem z Jastrzębia Zdroju, mam 21 lat i przygoda z moim Uniaczem zaczęła sie 3 latka temu. Piszę "z moim" bo Mój szanowny Padre ma Uniacza, jeździłem nim ale nie miałem można powiedzieć "wglądu" do Fiacika. Ale zdałem prawko i trzeba było coś kupić więc zacząłem oszczędzać, bo jeszcze jako uczeń nie miałem dużych przychodów :P. Nagle trafiła się okazja - prawie po sąsiedzku gość miał UNO na sprzedaż. Pomyślałem "na tyle co śmigam po drogach to starczy " i zagadałem z Ojcem on z Gościem i tak dowiedziałem się, że Uno jest `93 rocznika ma gaz w sobie i miał problem z hamulcami (ale już zrobione). Szczerze mówiąc miałem wątpliwości ale po przemyśleniach i rozbiciu skarbony nabyłem GO.

Tosiek - mój rydwan - nie był w super stanie ale po jakimś czasie wyszedłem na prostą. Jakieś mycia, regulacja gazu i mogłem śmigać prawie bez problemów bo zaczęły wychodzić większe niedociągnięcia, np. uszkodzenia elektryki. Ale to nie pozbawiło mnie entuzjazmu :) - w końcu "Kto da rade jak nie ja !". I tak cieszyłem sie autkiem.
Niestety po jakimś roczku chciałem oddać furkę do elektryka żeby sprawdził tylne światełka, Padre zaproponował, że ja sobie wezmę do pracy jego a on mi to załatwi ....
BUM i moje Uno zostało pozbawione facjaty :(
Szybko oddaliśmy go w ręce fachowcowi i po miesiącu, może dłużej, wrócił na szosy z czego byłem dumny bo wydawał się jakby lepszy. "Dzięki" kraksie dowiedziałem się że był już bity i trochę spieprzyli robotę pierwszą ale zostało to naprawione.
I tak oto do dziś jeżdżę moim małym nieszczęściem i jestem zadowolony. Czasem trzeba coś zrobić, coś dokręcić ale jak w każdym autku z 93 rocznika.

Co zrobiłem? W moim Tośku wprowadziłem kilka zmian. Zmieniłem oczywiście pokrowce, trochę wystrój (jakieś dodatki) , dodałem do niego nowe lepsze audio, jak na moje potrzeby gra super :), i radyjko CB. Oczywiście musiałem zmienić jeszcze takie rzeczy jak szczęki hamulcowe, świece, itp. Planuję jeszcze małe modyfikacje np. maska na siłowniku, zmiana schowka, halogeny, jak się uda jakieś alumki ;) i oczywiście dodatki do silnika i układu jezdnego zapewniające dalsze dobre użytkowanie Tośka.

Fotki
Kliknij żeby powiększyć
Mój sprzęt :)
Kliknij żeby powiększyć
wnętrze

Kliknij żeby powiększyć
Fura front


Autor: Klass  Zobacz profil  Kontakt Data: 2009-03-09 15:32:01
Witam fajnie że przybywa jastrzębskich klubowiczów UKP ;) Pozdrawiam kolegę

Redakcja www.fiatuno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer