Nowy użytkownik    Logowanie 
» >>> jediM i jego furaki
autor: jedihaker Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2006-06-20 14:11:56, odsłon: 5871


Witam! Mam na imię Mariusz alias jediM, pochodzę z Chrzanowa słynnego z reklamy Tyskiego ;-). Tutaj się urodziłem i tutaj mieszkam już ponad 20 lat. Na codzień jestem studentem najfajniejszej uczelni w tym kraju - mowa oczywiście o Politechnice Krakowskiej ;-), poza uczelnia a i często na niej interesuje się typowymi dla nas facetoof sprawami ;-) - motoryzacja, kobiety, troche grafiki komputerowej. Od 3ch lat jestem wlaścicielem niesamowitego Uniaczka do którego bardzo się przywiązałem, jeździ sie naprawde przyjemnie i nie sprawia większych problemów podczas wspólnych wypraw. Stopniowo staram się zmieniać swój samochodzik żeby wyrózniać się spośród codzienniej szarości - lubię być widoczny w dyskretny sposób ;)

Kliknij żeby powiększyć
To właśnie ja i mój UnoLOT


Z UKP mam już styczność ponad rok i muszę przyznać że całkiem dobrze się czuję w atmosferze jaką stwarza ... poznałem wielu fajnych ludzi, z ktorymi można pogadać na rózne tematy, powymieniać się poglądami lub też poprostu wychylić kufelek dobrego piwka ;-)

Kliknij żeby powiększyć
Na jedym z krakowskich spotów
Kliknij żeby powiększyć
Klubowy browarek i klubowy kufelek ;-)
Kliknij żeby powiększyć
A to moja maszyna w całej okazałości ...Kolejna faza przeobrażeń zaowocowała całkiem ciekawym efektem ... bo sami przyznacie, że na drodze jeszcze nie widzieliście czegoś takiego:


Kliknij żeby powiększyć
zegareczki
Kliknij żeby powiększyć
badlook
Kliknij żeby powiększyć
spojlerki

Pech zakończył jednak moją przygodę z tym niezwykłym autkiem. 13.04.2005 UnoLot "umarł"... na skutek poważnej stłuczki, spowodowanej przez nieodpowiedzialnego kierowcę... wkład pracy i serce jakie włożyłem w ten samochód zostały zniszczone w ciągu kilku sekund ...


Kliknij żeby powiększyć
Kliknij żeby powiększyć
Kliknij żeby powiększyć

Historia tego autka potoczyła się dalej już bez mojego udziału.. doświadczenia jakie zdobyłem za jego kierownicą i przez 3 lata eksploatacji na zawsze we mnie pozostaną.. tym bardziej, że był to mój pierwszy własny Samochód przez duże "S"...

Ja natomiast po prawie pół roku życia bez jakiegokolwiek środka transportu nabyłem wyjątkowo udany model WV. Jest to GOLF III 1.8 GT z 1994 r. .. mam troche więcej frajdy i komfortu ale Uniaka nie zapomnę do końca życia!!!

Kliknij żeby powiększyć


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer