Nowy użytkownik    Logowanie 
» Niebieska Strzała
autor: bluearrow Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2008-12-02 07:34:23, odsłon: 5363


Witam wszystkich!

Na imię mam Adam i mieszkam w Łodzi, na forum i w klubie jestem znany pod nickiem bluearrow. Moja przygoda z fiatuno.pl rozpoczęła się mniej więcej wtedy, kiedy zaczęły się problemy z nowo nabytym Uno. Początkowo jako tzw. "śpioch" zbierałem informacje o tym autku aż w końcu postanowiłem wziąć czynny udział w życiu Uno Klub Polska i zasilić szeregi wspólnoty.
Moje Uno to zagazowane 1.1 60S z 1994 roku. Auto kupił mój Tata, który potrzebował taniego i oszczędnego auta do pracy. O ile pierwszy warunek został spełniony (cena zakupu była atrakcyjna) o tyle późniejsze wydatki na samochód spowodowały, że posługiwanie się terminem ”oszczędny” w stosunku do Uno było delikatnie mówiąc chybione.


Kliknij żeby powiększyć
ujęcie no.1
Po włożeniu w auto walizki tatusiowych pieniędzy auto znalazło się w moich rękach. Póki co Uno jeździ bardzo dobrze można powiedzieć, że mknie niczym strzała. Daje naprawdę sporą satysfakcję z jazdy pomimo pewnych dość odczuwalnych wad. Zdążyłem się jednak przywiązać do tego Uno i dlatego też nie zdecydowałem się na jego sprzedaż a nawet postanowiłem, że włożę w to auto drugą walizkę pieniędzy. A co mi tam…


Kliknij żeby powiększyć
ujęcie no.2
Także, póki co zbieram pieniążki do swojej walizki co by auto przywrócić do takiego stanu na jaki zasługuje. Lista rzeczy do zrobienia jest tak długa, że nie będę jej przedstawiał, bo pewnie skończyłaby się gdzieś daleko, daleko na dole strony.
UWAGA! Wszystkie efektowne modyfikacje, jakie widoczne są na zdjęciach nie są mojego autorstwa. Jest to wizja poprzedniego właściciela, który zadbał o sferę optyczną niestety kosztem zaniedbania sfery mechanicznej i blacharskiej. Proszę więc mnie nie pytać jak zrobić kierunkowskazy w lusterkach, bo nie wiem, choć bardzo chciałbym wiedzieć.
Mimo tak indywidualnego charakteru auta mam kilka swoich pomysłów, ale w pierwszej kolejności będę eliminował niedociągnięcia związane z zawieszeniem i blacharką, dopiero później jak jeszcze będzie starczyło mi gotówki dopieszczę estetykę.


Kliknij żeby powiększyć
ujęcie no.3
Jestem niezwykle szczęśliwy, że w ostatnim okresie Niebieska Strzała nie zawiodła mnie ani razu i chciałbym, aby było tak jak najdłużej (znając, życie na następny dzień po opublikowaniu tej stronki złośliwie rozkraczy się na skrzyżowaniu). Teraz jednak mam ten komfort, że w razie, czego są członkowie Uno Klub Polska, na których mogę liczyć i których fachowe porady są nieocenione i nie znajdzie się ich w żadnej książce na temat Uno.


Kliknij żeby powiększyć
ujęcie spotowe :)POZDRAWIAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW !


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer