Nowy użytkownik    Logowanie 
» powel13 - Mój uniaczek
autor: powel13 Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2009-07-27 16:02:44, odsłon: 6659


Cześć, nazywam się Paweł. Mieszkam w Czechowicach- Dziedzicach (kolo Bielska- Białej). Moim hobby jest między innymi informatyka, a także fotografia, motoryzacja, militaria i parę innych ;)

Moja przygoda z motoryzacją zaczęła się niedawno bo 10 października 2008 roku, gdy kupiłem swój pierwszy samochód. Samochodu szukałem sporo czas, zastanawiałem się jaki będzie odpowiedni na początek. Wybór padł na Fiata Uno. Dlaczego? A to dlatego, że są nie drogie, jest spory wybór na rynku wtórnym, części są tanie, no i po prostu mi się podoba :D No i zacząłem szukać informacji o tym samochodzie i tak natknąłem się na fiatuno.pl .

Uniaczek nie jest zbyt stary - rocznik 2000, silnik 899ccm (słaby ale na początek wystarczy :P), przebieg na 16 lipca 2009 to 117060 km. Autko kupiłem w super stanie od jednego z klubowiczów. Poprosiłem aby zostawił mi nalepki ponieważ już wtedy zamierzałem dołączyć do UKP. Wreszcie przyszedł czas na zrobienie własnej strony "o mnie", może trochę późno (zarejestrowałem się gdzieś kolo listopada) ale ważne ze w końcu się udało :)

No i teraz chyba najważniejsze czyli foto mojego uniaczka :)
Kliknij żeby powiększyć
Uniaczek
Kliknij żeby powiększyć
Wiem, wiem zderzak do wymiany :)
Kliknij żeby powiększyć
Wnętrze cz. 1
Kliknij żeby powiększyć
Wnętrze cz. 2
Kliknij żeby powiększyć
Tył



*** 27 Lipiec 2009 ***

Rozjaśniłem lapmy tyle w celu poprawy jakości świecenia a co za tym idzie bezpieczeństwa :)

Korzystając z porady kolegów na forum zdemontowałem lapmy, płytke z żarówkami. Umyłem dokładnie czarne obudowy jak i klosze. Pomalowałem sprayem koloru "srebrny chrom", wysuszyłem, złożyłem do kupy. Całość zajęła jakieś 4 - 5 godzin wliczając suszenie.

Jeszcze czarna :)
Po malowaniu czas na suszenie :)
Efekt końcowy :D


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer