Nowy użytkownik    Logowanie 
» UNO White Sport!!!
autor: davi9277 Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2013-01-27 19:05:58, odsłon: 3343


Witam.

Mam na imię Dawid, jestem z Myślenic, a dokładnie z małej miejscowości graniczącej z Myślenicami (dokładne namiary w razie spotkania czy ewentualnego zlotu:P)

Zakupiłem moje Uno trochę z przypadku. Tata od znajomego dowiedział się, że jest możliwość zakupu uniaka bardzo tanio. Pomyśleliśmy - dlaczego nie, można spróbować, niska cena i tanie w utrzymaniu autko dla własnych potrzeb. Jak się później okazało cena była rzeczywiście atrakcyjna - 500zł!

Po zakupie i przywiezieniu auta do domu wszystko było jasne... stan delikatnie mówiąc dostateczny. Oczywiście mieliśmy świadomość tego. Doszliśmy z tatą do wniosku, że będzie to dobre autko dla mnie na przyuczenie... jednak nie tylko jako wprawienie się w jazdę jako auto dla początkującego kierowcy, ale i też dla nauki pracy przy nim i docenienia tego co się robi i w jaki sposób!

Uno zakupiłem w tamtym roku tj. w czerwcu 2010 i dokonałem w nim przez ten czas do tej pory dość znaczących zmian... Chciałbym przedstawić wszystkim uno-maniakom mojego uno 1.0 i.e. fire przed jak i po modyfikacjach. Wymagało to naprawdę wiele pracy, ale w końcu jestem na etapie, gdzie mogę swobodnie się poruszać i być dumnym z efektów pracy. Ciągle też staram się wprowadzać kolejne ulepszenia ;)

Niebawem ukażą się zdjęcia tego autka z szczegółowymi opisami prac, które zostały wykonane. Na początek pojawią się zdjęcia świeżo po kupnie, później kolejno zdjęcia po remoncie i tuningu wizualnym(jak na razie:P), który i tak jeszcze nie jest ukończony.Kliknij żeby powiększyć
tyłek po kupnie
Kliknij żeby powiększyć
tak wyglądał z przodu
Kliknij żeby powiększyć
...a tak z boku


21.01.2013


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer