Nowy użytkownik    Logowanie 
» Hose i jego cztery kółka :)
autor: Hose Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2011-06-07 20:03:47, odsłon: 3142


Witam Moja przygoda z motoryzacją zaczęła się od zakupu Fiata Uno 1.4 i.e.S. od tamtej pory "zakochałem" się w tym aucie następnie znalazłem stronę Uno Klub Polska i wtedy się zaczęło na całego ... :)
Na początek powiem coś o sobie. A więc mam na imię Bartek mam 18 lat prawo jazdy posiadam od 14 kwietnia bieżącego roku.
Kliknij żeby powiększyć
Oto ja :)


Moje autko było w opłakanym stanie, mianowicie ogromne ilości rdzy lakier w opłakanym stanie i zaniedbane wnętrze. Zacząłem od sprzątania wnętrza i prania tapicerki. Następnie odświeżyłem troszkę lakier (odnowiłem czarny dół i podniosłem go do wysokości listew bocznych)m następnie przyciemniłem szyby (tylna szyba troszkę się nie udała - dużo pęcherzyków ale nie ma ideałów ale i to da się przeboleć kiedyś to poprawię). Następnie pomalowałem słupki między szybkami i nie mogłem sobie odpuścić napisu UKP na tylnej szybie (tak wiem nie jest to oryginalny napis ale to rozwiązanie tymczasowe kiedyś będzie oryginał), a taki był tego efekt:
Kliknij żeby powiększyć
Kliknij żeby powiększyć
Kliknij żeby powiększyć


Po pewnym czasie postanowiłem dodać troszkę charakteru swojemu uniaczkowi i przerobiłem oryginalny grill. I zostałem zmuszony pomalować lusterka na biało - mój 3 letni siostrzeniec bawił się pędzelkiem i puszką białego lakieru, po czym przyszedł do mnie i powiedział "Wujek, bo ja ci auto pomalowałem" oczywiście jak to dzieci te lusterka były pomazane ale ten pomysł mi się spodobał i pomalowałem je całkiem na biało :)
Kliknij żeby powiększyć
Kliknij żeby powiększyćDo środka powędrował również sprzęt grający niestety zdjęć aktualnie nie posiadam przy następnej aktualizacji pokażę wnętrze, stronkę będę aktualizował na bieżąco. Reszta prac w toku :)
Pozdrawiam Hose :)


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer