Nowy użytkownik    Logowanie 
» Blue Hornet
autor: Camell Zobacz profil Kontakt  Modyfikacja artykułu: 2012-04-10 22:34:53, odsłon: 3080


Witam, nazywam się Kamil (Camell), mieszkam w Warszawie. Jestem świeżo upieczonym kierowcą i szczęśliwym posiadaczem FIAT-a UNO (rocznik: 2001; przebieg: lekko ponad 85 000 km).

Jak zaczęła się moja przygoda z UNO? Otóż, gdy zdałem egzamin na prawo jazdy rozpocząłem intensywne poszukiwania samochodu. Nie było łatwo. Miałem do wyboru między trzema markami: SKODA FELICJA, DAWEOO MATIZ, FIAT SEICENTO. Jak mawia powiedzenie: „Żony, kredytu i samochodu nie bierze się z gorącą głową”. Szukałem wszędzie, gdzie się dało. Co pojechałem na oględziny samochodu, wracałem z niczym. Wiadomo, każdy chce sprzedać samochód, nie ważne w jakim stanie technicznym. No cóż, nie poddawałem się. Któregoś dnia, gdy wcześnie wróciłem z pracy (to był piątek), mój brat przeglądał ogłoszenia w internecie. Nie miałem ochoty na przeglądanie ofert. W końcu znalazł samochód dla mnie, FIAT-a UNO. Trochę zdziwiłem się, że zaczął namawiać mnie na UNO. Po długiej namowie przytaknąłem na jego propozycję. No i stało się, zostałem szczęśliwym właścicielem FIAT-a UNO. Szczerze? Nie żałuję tego. Jak na swój wiek, samochód jest w super stanie, odpala za pierwszym razem.

W skrócie mogę powiedzieć o nim, że dobrze prowadzi się, nie jest głośny, ale trafiła mi się wersja „uboga”. Nie ma co narzekać, grunt, że samochód jest sprawny.

Tak obecnie wygląda mój BLUE HORNET.


BLUE HONRET


  Na skróty - mapa serwisuKlubowiczów: 3309 
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2004-2012 Uno Klub Polska.
Zabrania się kopiowania materiałów z tej strony bez pisemnej zgody Redakcji fiatuno.pl.
Design i wykonanie - Messer